ПРО КОМПАНІЮ

Основною сферою діяльності АТ «Тисменицягаз» є розподіл природного газу споживачам Тисменицького району Івано-Франківської області: населенню, бюджетним установам і організаціям та іншим споживачам області.

Історія газового господарства м. Тисмениці почало свою діяльність в 1956 р. в системі житлово-комунального господарства, коли нагляд за газовим господарством здійснював лише один працівник. А вже у 1966 році тисменечани отримали природний газ,  було побудовано перші кілометри газопроводу і відбулося підведення газу до квартир. Та незважаючи на початок газифікації природним паливом, в Тисмениці, як власне і по всій Івано-Франківщині, зростають темпи використання скрапленого газу. З кожним роком кількість споживачів, які користувалися зрідженим та природним газом зростала. А вже зараз підприємство надає послуги з розподілу природного газу розподільними мережами.

Підприємство основну увагу приділяє задоволенню потреб споживачів, якісному та оперативному обслуговуванню кожного клієнта, тому постійно працюють відділи по роботі зі споживачами, цілодобово чергують аварійно-диспетчерські служби.

Основними видами діяльності підприємства є розподіл природного газу розподільними газопроводами; обслуговування та ремонт газових мереж й споруд на них; проектування та будівництво систем газопостачання; встановлення, повірка та ремонт газових лічильників.

 

 

 

КЕРІВНИЦТВО

Володимир Нижник

Голова правління АТ «Тисменицягаз»

Професійний керівник з багаторічним досвідом роботи у газовій сфері.
У 1997 році здобув вищу освіту за спеціальністю проектування, спорудження та експлуатація газонафтопроводів та газонафтосховищ в Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу. А у 2020 році отримав ступінь магістра за спеціальністю архітектура та містобудування в Університеті Короля Данила.
Свою професійну діяльність розпочав у Гайсинському управлінні магістральних газопроводів на посаді диспетчера, інженера з охорони праці.
З 2001 по 2008 рік працював у ВАТ «Івано-Франківськгаз». Обіймав посади працівника відділу безпеки, заступника начальника відділу безпеки, головного інженера Тлумацького УЕГГ, головного інженера ВАТ «Івано-Франківськгаз», начальника Івано-Франківського УЕГГ.
Тривалий проміжок часу працював у державних органах влади. З 2008 по 2013 рік був першим заступником голови Тлумацької районної державної адміністрації. З 2017 по 2021 рік пройшов шлях від інженера з нагляду за будівництвом до директора управління капітального будівництва Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
З 2021 по 2023 рік працював начальником Коломийської дільниці Надвірнянського відділення АТ «Івано-Франківськгаз», в.о. начальника Коломийського УЕГГ Івано-Франківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».
18 грудня 2023 року- призначений на посаду голови правління АТ «Тисменицягаз».